/>

 העולם שלנו פייר ?

​השבוע קראתי כתבה עם גישה מאוד מעניינת ושונה ביחס ל מדוע העולם שלנו לא כזה פייר לכולם ? אז מזהיר מראש , אם הגישה שלכם לחיים היא שמרנית מידיי והאמונות שלכם מאוד ברורות עם כמה סימני קריאה (ביחוד למי שהדת היא עולמו הבלעדי) תוכן זה יכול ועלול לעורר בו אנטיגוניזם והתנגדות פנימית ,

 

אך במידה ואתם מקבלים את העובדה שגישות שונות יכולות ועשויות להרחיב את דרך ההסתכלות שלנו על דברים , אתם מוזמנים להמשיך לקרוא במה שאשתף כאן.

אני רוצה שתדמיינו לרגע שכולנו היינו בצורה היפותטית חיים פתאום בעולם שכולם בו עירומים תארו לעצמכם לרגע מה היה קורה בכל מה שקשור לאופנה , לתשוקה , להיסטריה , לצחוק על ...ל מה שיגידו על?..

סביר להניח שבהתחלה היו חווים סוג של שוק , מבוכה או כל תגובה רגשית של שינוי קיצוני , היינו אולי רואים בכך סטייה כי אנו רגילים במשך שנים על גבי שנים לראות דברים בצורה מאוד מסויימת , אך עם הזמן , עובדה זו שהיתה מתקבעת ,הייתה הופכת לסקרנות ולאחר מכן לשיעמום .

 

אני לא מעודד נודיזם , זו רק תמונה למראה של מי אנחנו ללא עולם המראות הבנוי בנו משחר ההיסטוריה ועל דפוסי האמונות וההרגלים שהתביעו בנו. עולם שבו הגדירו לנו מה נכון או לא נכון .

 

יכול מאוד להיות שאתם חשים אי נוחות עם הדוגמה הזאת , יכול להיות שזה מעצבן אתכם או , המחשבה שעולה בכם היא , על מה הוא לעזאזל מדבר?

 

קחו לרגע רגע ותחשבו על מה זה לחיות עבורך בעולם עירום לגמריי, איך תרגישו ? מה תעשו? למי תהיו פיירים בעולם ? למי לא ? , מי יהיה פייר כלפיכם? איזו סיבה אתם יכולים לתת , כדי שיהיו פיירים כלפיכם כאשר הסממנים החיצוניים נעלמים?

ואז כשהכל חשוף תחשבו איך הכל יכל להשתנות רק משינוי תפיסת המבט שלנו