/>

שיטות הטיפול​

מה זה "הקוד לחופש פנימי" ? 

ואיך באמצעות הנוסחה, תהפוך שהיית שמח לראות במראה בעוד שנה, כמה חודשים או אפילו מספר מפגשים מהיום? 

 

דמיין שעוד מספר חודשים מהיום,אתה הופך להיות אדם חופשי, אדם עם ביטחון, עוצמה, ביטוי, אדם קיים בעיני עצמו ובעיני אחרים, אשר מסוגל להגשים את עצמו, שהוא מוערך ושיודע מה הוא רוצה, מה היעוד שלו בחיים,שהוא בעל מודעות ותקשורת בין אישית, אדם שמסוגל לאהוב את עצמו ולהיות בקבלה.

 

עכשיו ברצינות... תחשוב לרגע איך תרגיש להיות אדם כזה, 

 

תחשוב איך זה ישפיע על הסביבה שלך, על החיים שלך ועל העתיד שלך. עכשיו תשנן משפט מפתח זה, שאם הבנת אותו, אתה בדרך לשינוי המשמעותי ביותר בחיים שאתה יכול להעניק לעצמך: "אם אתה תשתנה, הכל מסביבך ישתנה" כי אם אני משתנה הסביבה שלי תשתנה, ההכנסה שלי תשתנה, הדרך שבה אנשים יתיחסו אלי ישתנה, הראייה שלי כלפי עצמי תשתנה, הפוטנציאל שלי ישתנה, הדרך שבה אני תופס את המציאות תשתנה וכך גם כל חיי.

 

 

"הקוד לחופש פנימי" היא דרך יעילה ואפקטיבית, בה אנחנו מפצחים את אותם קידודים בתת מודע כדי לשחרר את אותם פחדים וחסמים שמנהלים אותך, מתוך מספר שיטות משלימות שכל אחת מהם מותאמת לצורך שלך ולבעייתך הספציפית. 

כמו שאין כדור אחד שמתאים לכולם כך אני מאמין שאין דרך אחת להגיע לפיצוח הקוד. 

ישנם אנשים שיתאים להם תהליך ארוך טווח ועבודה אינטנסיבית ומעמיקה וישנם שיסתפקו בתהליך קצר וממוקד לפתור בעיה ספציפית כזו או אחרת, שחוסמת אותם מלהתקדם ויכולה לשנות את חייהם ב 180 מעלות .

 

אני באמת מאמין ש ... אין צורך בשנים אצל פסיכולוג וניתן לפתור בעיות בפרק זמן קצר יחסית,כמה יחסית? תלוי באדם.כל אחד מגיע גם מרקע ומטען שונה ולכן אורך זמן הטיפול מותאם אישית לפתרון הבעיה והוא נקבע תוך כדי תהליך לפי צרכי הלקוח.

 

 

 

Click Here to Edit Your Title

הטיפול בתרפיית תנועות עיניים קל ומהיר ואינו מצריך שיתוף תוכן שיחתי, בשונה מטיפולים אחרים​ הדורשים זאת . תוצאות מורגשות באופן מיידי כבר מהפגישה הראשונה! ושינוי גדול מורגש תוך מספר פגישות קטן יחסית. ​השיטה נותנת מענה לקשת רחבה ביותר של קשיים: רגשות שליליים, אירועים פוסטראומתים, מצבים של כאבים כרוניים, חרדות ומצוקות נפשיות מורכבות. מספיק שזוכרים את האירוע ומסוגלים להרגיש את אותה תחושה לא נעימה כדי לטפל בבעיה ולפתור אותה. בארה"ב ובאירופה, זוכות שיטות העבודה בתנועות עיניים להכרה של משרד הבריאות המקומי, בעיקר עבור טיפולים בפוסטראומה (הלם קרב), דיכאון וחרדה.​ חווית השחרור והשינוי היא מוחלטת !​​

 

תרפיה בתנועות עיניים -EMID

Brand Webydo as Your Own

שיטת אריאן לב טוענת כי כל הבעיות אשר אנו מתמודדים עמם בחיי היום יום הם סימפטומים,​ שנוצרים כתוצאה מהחסמים בתת המודע. השיטה המאפשרת גישה ישירה אל מעמקי תת המודע,​ איתור הגורם החוסם השורשי ושיחררו באופן מוחלט, כך שכל מי שעובר טיפול מרגיש חופש מוחלט בכול תחומי חייו.​

לאחר לימודיי אצל אריאן לב, עבדתי בבית אריאן לב במשך כשנה בליווי אריאן והמטפלת הבכירה קרול קסס וטיפלתי במגוון בעיות של מטופלים בשיטה וחוויתי תוצאות מרגשות. המפגש משלב גישה ישירה אל מעמקי תת המודע ואל הסרט המנטלי הצרוב בו.​ נעשה על ידי שיחה וגישה אל גלי אלפא ובהתקשרות עם השפה שתת המודע מכיר והוא הדימיון.​ בנוסף משולב גם טיפול אנרגטי שעוזר לגוף לשחרר מטענים נפשיים, מאחר והמצב הפיזי הוא מראה המשקפת את תת המודע ועלינו לאזן אותה במקביל, כי קיים קשר הדוק בין גוף לנפש.

שיטת אריאן לב לתת מודע

Smooth Anchor Links

שיטת האקסס בארס  ™(Access Bars) היא שיטת טיפול ומודעות שהגיעה מאוסטרליה והפכה לאחת השיטות הפופולריות בעולם ב-25 שנים האחרונות. הטיפול מתבצע בעזרת מגע עדין ב- 32 נקודות על הראש, ללא מאמץ ובקלות.התהליך משחרר מחסומים שעד כה לא אפשרו לנו ליצור את מה שרצינו. היא מביאה ריפוי עמוק וסייעה לאלפי אנשים לשנות הבטים רבים בגוף ובחיים . Access bars ™ הוא תהליך פשוט, לא פולשני, ללא תופעות לוואי, שבו אנרגיית המטפל נוגעת בעדינות על פני נקודות בראש כדי לשחרר אנרגיה שנתקעה באופן לא מודע, אנרגיה שמנהלת אותנו מבלי שנוכל לגשת אליה. הנגיעה משחררת לא רק את מה שכלוא בבארס, אלא אף מאפשרת למטפל לקבל מידע על היבטים נוספים הקשורים לאותו תחום בחיי המטופל וזאת כדי לדעת היכן להתעכב, על אילו נקודות לחזור ובאילו נושאים יש להרחיב את התודעה. שחרור האנרגיה התקועה משול למחיקת קבצים ישנים מהמחשב. אחרי שמחקנו את הקבצים הישנים הללו – יש לנו יותר מקום כדי ליצור משהו חדש ונפלא – חמש דקות טיפול בשיטת האקסס-בארס יכולות למחוק שנים של נקודות מבט מאוחסנות .

 

אקסס בארס

Your Own Login Page

אשר במודע נכנסת לתת מודע ומשחררת ללא צורך בתרפיה או הרפיה מלאה רגשות שליליים שמקורם באירועי עבר. כמו כן מטפלת בהחלטות מגבילות, אמונות ואירועים טראומתים, שיטת קו הזמן היא מאוד ממוקדת וישנם בעיות של שנים שיכולות להיפתר תוך מספר מפגשים מצומצם(תלוי בבעיה הספציפית של הבעיה או הבעיות שנוצרו), אך ראיתי כבר מטופלים שהשתחררו מפוביות(כמו להיכנס למים, טיסה חיות..)אף במפגש אחד, קסם? ... אם ניתן לכנות את המוח האנושי כפלא, אז כן עד ככה השיטה עוצמתית .​

 

 

מאסטר בתרפיית ציר הזמן- NLP

Click Here to Edit Your Title

אשר מאזן את האנרגיות של השדה האנרגטי הטבעי בגוף, בתהליך הריפוי המנטאלי ומגיע כמשלים או כטיפול נפרד שממלא את המטענים האנרגתיים ומשמר אותם. בתהליך הריפוי האנרגטי, בהתבסס על אותם חסמים מעכבים, נעשה שימוש בסמלים מעולם הרייקי וסמלים קבליים אשר משחררים אנרגיה כלואה מהגוף ומכניסים אנרגיה חיובית ומשקמת בצ'קרות המרכזיים בגוף.​

 

הילינג וריפוי אנרגטי

תוכלו להגשים את עצמכם ולשכוח ממה שעוצר אתכם, או מונע מכם להיות מי שאתם תחיו בביטוי מלא של עצמכם והיעוד שלכם בעולם . תיצרו את מציאות חייכם כפי שאתם רוצים, מתוך מודעות לערך האמתי שלכם. תשתחררו מכל הפחדים, החסמים והרגשות השליליים שמנהלים את חייכם ומונעים מכם להוציא את מלוא הפוטנציאל שלכם(מה שיהפוך אתכם לבלתי ניתנים לעצירה). תחיו בקבלה עצמית ותאהבו את מי שאתם מתוך חיבור מחדש לעצמכם ושינוי קידוד העבר. תחיו מתוך מקום של לקיחת אחריות על חייכם אשר אינה מסתמכת על הגורל והמזל. תקבלו את השקט הנפשי שלכם ואת הביטחון בעצמכם להתמודד עם לחצי היום יום .  

 

 

כאשר אתם שלמים יותר ,אתם מאושרים יותר וכך חסינים יותר בריאותית וזאת עובדה!

 

 

מה מייחד את הטיפול אצלי ממטפלים אחרים? 

הטיפול אצלי משלב גם את טיפול תת המודע המורכב ממגוון שיטות, המאפשרות לי להתאים את הטיפול המתאים והאפקטיבי מהידע הרחב שרכשתי בתחום וגם את הטיפול המשלים האנרגטי שמאזן את הגוף. הוא מותאם גם לאנשים שלא רוצים להתחיל לספר שוב את כל סיפור חייהם ושניסו טיפולים בעבר ולא הצליחו לפתור את הבעיה שלהם, אצל מטפלם אחרים וגם למי שרוצה לעבור רפורמה של תהליך ליווי עמוק ומתמשך לעבר האני החדש שקיים בו. אני מאמין ש50 % מהצלחת הטיפול היא בכימיה הראשונית שיש עם המטפל והאמון ההדדי ומאחר וחשובה לי הצלחת הטיפול, אני עובד רק עם מי שהתרשמתי לאחר שאלון ושיחה שאוכל לעזור להם והם מוכנים לתהליך של שינוי, על כן במידה ונעבוד ביחד זה יהיה רק לאחר שאוודא שקיים סיכוי גבוה שאביא להצלחתך המלאה, כי זו המטרה המשותפת שלנו . 

 

 

שאלות ותשובות

זה מאוד איינדבדואלי ומשתנה מאחד לשני, ישנם תהליכים קצרים יותר וישנם תהליכים ארוכים יותר הדורשים ניקויים רגשיים. טיפול בטראומה אחת למשל ב EMID  יכול לקחת בין 3-5 מפגשים עד לריפוי מוחלט . 

 

לא. שימוש בהיפנוזה אסור על פי חוק בישראל(אגב ישראל היא המדינה היחידה בעולם שמתירה שימוש בהיפנוזה רק לפסיכולוגים רופאים או רופאי שיניים, לעומת זאת בשאר העולם ניתן להשתמש בהיפנוזה ללא חשש ואין שום חוק האוסר זאת). אני כן בחלק מהתהליכים משתמש בדמיון מודרך והבאת המוח לגלי אלפא, ( בין ערות לשינה) מאחר והשפה שתת המודע מבין היא דמיון, כך שהכל נעשה בשיוט פנימי, אך בשום מצב המטופל אינו נמצא בחוסר שליטה ובחלק מהשיטות אני אפילו במודע נכנס לתת מודע, כך שהוא אפילו לא צריך להיות בהרפיה מלאה. השיטות שהוכשרתי בהם הביאו לתוצאות מרגשות עבור מאות אנשים שחוו שחרור רגשות שליליים והתמודדות עם פחדים והוא עובד באופן חד משמעי. 

 

קודם כל אין כזה דבר בטוח והייתי מציע לך להיזהר ממי שמבטיח לך את זה, גם אם אדם זקוק לא עלינו לניתוח, הכל יכול לקרות ואין שום בטחון וערובה שהניתוח יצליח ולא תמצאו אף מנתח שייתן 100% אחריות ולפעמים מדובר על עשרות ומאות אלפי שקלים, יחד עם זאת ברשותי ידע (כי ידע זה כוח) שעובד ספציפית על אנשים שניסו כל מני טיפולים בעבר ולא הצליחו להיפטר מהבעיה כמו EMID  אשר פותחה בדיוק לשם כך, מה שמאפשר לסיכויים לגדול משמעותית שאצליח לפתור את אותה בעיה שמפריעה לכם, זאת במידה ותסכימו לעבור תהליך אמתי ללא תירוצים ושאתם פתוחים לגישה חדשה בחייכם ויציאה מאזור הנוחות . 

 

התשובה היא כן. רוב הבעיות הבריאותיות מקורן בנפש, לא במקרה אומרים את המשפט "נפש בריאה בגוף בריא" ולא להפך. כעס ולחץ נפשי יכול להוביל לאורך זמן להתקפי לב וכולסטרול גבוה. עצב, להחלשת המערכת החיסונית ודכאון במקרה הקיצון. פחד עלול להוביל לעודף מתח PTSD ופוביות . אשמה יכולה להוביל להיחלשות כוח ההחלמה וקונפליקט פנימי קשה, יכול להוביל לסרטן . האם לא תהיה בטוח הרבה יותר בריאותית אם תשחרר את אותם מטענים ורגשות שליליים? דרך אגב גם תזונה נכונה וכושר ללא שחרור אותם רגשות לא יועילו להפחתת הסיכון הבריאותי . 

 

המפגשים הם כשעה וחצי . אני יודע, אתם רגילים שמפגש עורך שעה, אבל לאחר ניסיונות עם מטופלים הבנתי שההספק בשעה פשוט לא מספיק, בעיקר כי גם שילוב הטיפול האנרגטי חשוב לתהליך והתהליך עובר בנינוחות מצד המטופל כאשר הוא רגוע יותר, מה שדורש זמן להטמעה וההתקדמות הרבה יותר מהירה .

 

 

     למי זה לא מתאים ?

  • לאנשים שחושבים שהם יודעים הכל ראו הכל ולא פתוחים לנסות גישות חדשות
  • לאנשים שלא בנויים לתהליכים ומחפשים פתרונות קסם (או כדורי קסם)
  • לאנשים שעסוקים באיך זה עובד במקום איך לעבוד עם זה
  • לאנשים שלא מוכנים לצאת מאזור הנוחות שלהם וטוב להם איפה שהם עכשיו. 

 

איך ניתן לשלם? 

ניתן לשלם בכרטיס אשראי, צ'קים או מזומן. התהליך בנוי מחבילות שהתשלום עליהם נעשה מראש לאחר המפגש הראשון,

עם אפשרות חידוש להמשך תהליך במידת הצורך. מדוע מראש?, כדי ליצור מחויבות לתהליך, יחד עם זאת זו לא חתונה קתולית

ואם בשלב מסוים מכל סיבה שהיא תרצו לבטל את המשך התהליך, תקבלו החזר של הסכום בהפרש המפגשים שבוצעו.    

 

האם יש אחריות?

אני מאוד מאמין בשירות שלי ובאמינות שלי ב100% ולכן אני מעמיד את זמני היקר למבחן.

האחריות שלי היא שבמידה ובכל זאת לאחר השלב הראשוני (השאלון ושיחת הטלפון

ממני) הגעתם למפגש הראשון ואתם לא מרוצים מאיזה סיבה שלא תהיה, אתם לא משלמים לי על המפגש דבר ונפרד כידידים, פשוט כך ...אני מעדיף שתצאו מרוצים ומעוניין לעבוד עם אנשים מרוצים ומחויבים להצלחה שלהם כלקוחות, זה הדבר החשוב לי מכל הצלחתכם.